SuperMat™

Mata wejściowa kładziona w najbardziej zanieczyszczonych miejscach
  • Na powierzchnie o największym natężeniu ruchu
  • Wzmocniona zdrapującą szczoteczką nylonową
  • Ma około 50 % większa efektywność w porównaniu z innymi matami
  • Dużo dostępnych rozmiarów

Mamy wyłączne prawa do najbardziej efektywnej maty wejściowej dostępnej na rynku, dlatego też mamy możliwość oferować naszym klientom opcję, która naprawdę się sprawdza w ciężkich warunkach. Supermata ma podwójną funkcję, zdrapuje i wyciera, jest zawsze przez nas polecana na powierzchnie o wysokim natężeniu ruchu ponieważ wiemy jaka jest różnica pomiędzy matą super i innymi matami.
 Wszystkie nasze maty wejściowe posiadają atesty:
– Państwowego Zakładu Higieny,
– Instytutu Techniki Budownictwa,
– Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.
SuperMat ikoner spec ico-nopvc ico-lightfast ico-flatdry ico-eu nfsi-high-traction

 

 

 

 

Zobacz różnice pomiędzy naszą matą super a matą konkurencji.....

Nasza najlepsza mata wejściowa!

Przeznaczeniem maty super są wnętrza i lokale o bardzo dużym natężeniu ruchu po prostu gdzie są trudne warunki. Jest to profesjonalna wycieraczka, która dzięki zastosowaniu runa wzmocnionego nylonową “szczotką” zdrapuje i wchłania do 50% więcej brudu, kurzu i wody. Większa ilość brudu zatrzymuje się na macie w porównaniu z innymi matami wejściowymi.

– do 5 kg brudu 1 m2
– do 6 l wody na 1 m2

Super mata ma wzmocnione kanty gumowe co sprawia że jest bardziej wytrwała i sprawdza się znakomicie np. w magazynach, warsztatach czy też centrach handlowych. Tył maty zrobiony jest z grubej gumy nitrylowej, której główną cechą jest duża odporność na oleje, smary, paliwa jak i większość rozpuszczalników. Jest to bardzo wytrzymała guma, która doskonale sprawdza się, nie tylko w trudnych warunkach u klientów ale także w procesie prania. Mocne skręcone runo nylonowe na macie jest w całości zabarwione co powoduje jego nadzwyczajną wytrwałość  kolorystyczną nawet po kilkudziestu praniach. Przędza nylonowa jest zmieszana z nićmi z włókna węglowego które odprowadzają elektryczność statyczną.

 

Dostępna w rozmiarach (cm): 85×75, 85×150, 85×300, 115×175, 115×240, 150×300

Dostępna w kolorze stalowo-szarym

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt !

Zadzwoń do nas lub napisz do nas: