Tak to funkcjonuje.....

MattbyteWYMIANA

Przyjeżdżamy do Państwa w.g wcześniej ustalonej częstotliwości wymian. Wykładamy czystą matę wejściową i zabieramy ze sobą brudną matę do prania i serwisowania.

MattvättPRANIE BRUDNYCH MAT

Zabraną od Państwa brudną matę pierzemy i serwisujemy. Proces prania jest szczegółowo nadzorowany poprzez naszych profesjonalnych ekspertów.

Kontroll av hyrmattaKONTROLA JAKOŚCI

Wyprana mata przechodzi proces kontroli jakości. Sprawdzamy rezultat prania, zwijamy i przechowujemy w magazynie do dnia następnej wymiany u Państwa. Przed załadunkiem do samochodu ponownie kontrolujemy jakość maty aby zawsze być pewnym iż mata jest cała i czysta.

Leverans av hyrmattaDOSTAWA I WYMIANA

Zawsze mogą Państwo liczyć na efektywną dostawę i wymianę mat przez naszych serwisantów, którzy nie tylko są wizerunkiem naszej firmy ale również naszymi ambasadorami, życzliwi i profesjonalni. Zawsze służą Państwu pomocą i chętnie odpowiadają na pytania dotyczące naszej usługi.

Wyzwanie

Ruch pieszy poprzez wejścia bardzo niszczy podłogi. W przeciętnej posiadłości wnoszone jest do wewnątrz aż do 200 kg piasku, brudu i wody rocznie. Około 80% wszystkich zanieczyszczeń w budynkach publicznych weszło wraz z butami osób wchodzących do budynków jak również różnego rodzaju wózków dostawczych.

 DROGIE SPRZĄTANIE - Każdy kilogram brudu, kurzu, piasku i wody wniesionego wraz z butami są to wysokie koszty sprzątania ponieważ szybko przemieszcza się w głąb lokalu.
 DROGIE ZNISZCZENIE - Ostre krawędzie brudu, piasku i kurzu bardzo niszczą podłogi jakrównież skracają ich żywotność około 50 %.
 RYZYKO POŚLIZGU - wszędzie gdzie występuje wiele opadów deszczu, ogromne ilości wilgoci i brudu wnoszone poprzez buty do pomieszczeń, powodują duże ryzyko poślizgu.
 POGORSZONE PIERWSZE WRAŻENIE - wejście do lokalu bez mat wejściowych szybko będzie brudne co buduje złe pierwsze wrażenie o firmie. Maty nadają wejściu estetycznego wyglądu. Powinniśmy zadbać, aby to pierwsze wrażeniebyło pozytywne.

 

Korzyści:

 • Chronią drogie podłogi przed systematycznym niszczeniem oraz przedłużają ich życie.
 • W znacznym stopniu zatrzymują ilość piasku, brudu, kurzu i wody wnoszonych do pomieszczeń.
 • Zabezpieczają wchodzących przed poślizgnięciem się na mokrej i śliskiej powierzchni podłogi.
 • Zabezpieczają urządzenia mechaniczne, systemy klimatyzacji, windy jak również komputery przed brudem wnoszonym z zewnątrz.
 • Pozwalają zaoszczędzić na codziennym sprzątaniu od 2 do 10 zł/m2
 • Są nie tylko estetyczne , o barwach dopasowanych do każdego wnętrza, ale również bardzo trwałe.

 

Wrażenie:

 • Nadają wnętrzu estetycznego wyglądu. Drzwi wejściowe są miejscem gdzie tworzone jest pierwsze wrażenie o firmie. Powinniśmy zadbać, aby było ono pozytywne.
 • Są znakomitym nośnikiem reklamowym.
 • Pełnią profesionalą funkcję marketingową.
 • Kreują wizerunek firmy.
 • Utrwalają w pamięci klientów profil firmy jakrównież znaki towarowe i nazwy własne.

Service obejmuje:

 • Wynajem mat wejściowych
 • Dostawę czystych mat wejściowych do klienta
 • Wymiana z brudnych na czyste
 • Wysokiej jakości proces prania
 • Magazynowanie
 • Kontrola jakości
 • Profesjonalna obsługa klienta

Ekspertyza:

 • Analiza potrzeb
 • Osobisty doradca
 • Profesjonalny serwisant
 • Znajomość produktu i usługi
 • Zakup mat najlepszej dostępnej na rynku jakości
 • Szeroki asortyment i selekcja

Usługa łatwa i szybka do uruchomienia

Nasz ekspert z wieloletnim doświadczeniem branżowym odwiedzi Państwa w celu zaprezentowania optymalnego ułożenia mat, tak aby spełniły indywidualne potrzeby Państwa firmy

 

Na podstawie naszego asortymentu wybierzecie Państwo najlepszą opcję mat wejściowych z najbardziej odpowiednią dla Państwa potrzeb częstotliwością wymian

Dostarczamy maty wejściowe które już od pierwszej chwili robią wszystko aby zatrzymać wchodzący brud, kurz i wodę, ratują twoje podłogo, sprawiają wrażenie świeżości
 
 

Przekonaj się zamów!

Nasi przedstawiciele handlowi  są ekspertami w projektowaniu najlepszych, najbardziej optymalnych rozwiązań zatrzymujących 80 % brudu, kurzu i wody. Aby skontaktować się z przedstawicielem handlowym w twoim rejonie zadzwoń do nas lub napisz do nas. Zapraszamy do współpracy !


  Jesteśmy najlepsi jeżeli chodzi o maty wejściowe

  Nasza główna misja to wynajem mat wejściowych. Nie robimy nic innego tylko skupiamy nasze wszystkie wysiłki na tym co najlepiej robimy. Jako specjaliści możemy Państwu pomóc uzyskać najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie zatrzymujące brud i ratujące Państwa podłogi.

  Efektywnie rozwiązanie zatrzyma większość brudu już w wejściu  i może zmniejszyć koszty sprzątania nawet o 50-70% i jednocześnie sprawia dobre pierwsze wrażenie na Państwa klientach.

  Usatysfakcjonowani klienci
  Naszym głównym celem od momentu powstania firmy, w 1993 r., usatysfakcjonowani klienci. Dobre i długoterminowe relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze. Fundamentem całej firmy są długotrwałe relacje ze wszystkimi naszymi klientami t.z relacje które przetrwają wieki.

  Tylko najlepsze maty wejściowe…
  Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku oferujących usługę wynajmu mat wejściowych. Te osiągnięcia zawdzięczamy naszej kontynualnej pracy  pracę aby zapewnić naszym klientom najwyższej, dostępnej na rynku jakości, maty wejściowe wraz najwyższej jakości serwisem mat.

  Więcej niż mata wejściowa….
  Wynajęcie maty wejściowej od firmy Hr Björkmans Maty Wejściowe Sp. z o.o to nie tylko wynajęcie maty ale również zaangażowany personel między innymi serwisant, który jest specjalistą dbającym o Państwa, który chętnie odpowiada na Państwa pytania. Nasz serwisant to nasz ambasador. Nasi eksperci z działu handlowego jakrównież działu obsługi klienta są zawsze do Państwa dyspozycji.

  Serwis i jakość jest dla nas sprawą honorową; ”Wynajem mat wejściowych z naciskiem na jakość dostaw. Poprzez jakość dostawy ma się rozumieć wszystko co ma do czynienia z produktem, t.z zarówno sposób dostawy, jak i jakość dostarczanej maty wejściowej. Nasi klienci będą widzieć naszą usługę jako beztroski serwis świadczonej przez i życzliwy personel z długim branżowym doświadczeniem. Dzięki naszym matom wejściowym nasi klienci będą mogli nie tylko pokazać czyste i stylowe wnętrza swoim klientom ale również czyściejsze lokale ponieważ brud, kurz i woda zostaną efektywnie zatrzymane.

  Kontynualne polepszenia
  Dzięki ciągłemu wyznaczaniu nowych wymierzalnych celów zapewniamy naszej firmie kontynualny rozwój poprzez polepszenia wszystkich procesów. Przeprowadzamy regularnie badania w celu uzyskania opini klientów które nam pomogą polepszać nasz serwis.

  Komunikacja
  Polityka firmy musi być dobrze znana, zrozumiana i zaakceptowana przez wszystkich pracowników, którzy muszą także posiadać wiedzę wymaganą do przestrzegania polityki firmy odnośnie wysokiej jakości.

  Ekonomiczny serwis mat wejściowych

  Nasze maty wejściowe są zaprojektowane w celu optymalnej absorpcji brudu, kurzu i wilgoci. Zapewniamy optymalne ich umieszczenie we właściwym miejscu, odpowiednio dopasujemy rozmiarowo i będziemy je regularnie wymieniać aby optymalnie spełniały swoje zadanie u każdego klienta.

  Istnieje wiele korzyści z wynajmu naszych  mat wejściowych

  1. Ochrona
  Nasze maty wejściowe zapobiegają uszkodzeniu Państwa podłóg oraz zapobiegają wnoszenie brudu i kurzu i wody do Państwa lokalów.
  2.  Ekonomicznie
  Maty wejściowe zmiejszają Państwa koszty sprzątania i wydłużają życie podłogi.
  3.  Środowisko
  Nasze maty są w wielu atrakcyjnych kolorach z lub bez logo firmy. Pierzemy je regularnie w kontrolowanym procesie prania. Maty są produkowane w sposób przyjazdny dla środowiska.
  4.  Bezpieczeństwo
  Zagwarantujemy Państwu suche i czyste podłogi, co powoduje znaczne zmiejszenie ryzyka poślizgu.
  5.  Elektryczność statyczna
  Maty zawierają specjalne włókno, które absorbuje i usuwa elektryczność statyczną.